< Wróć

Pasowanie na Przedszkolaka

05/12/2021

29  listopada w grupie I Koziołeczki oraz 2 grudnia w grupie III Rusałki odbyła się bardzo ważna w życiu każdego przedszkolaka Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc, wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce oraz gra na instrumentach.

Po części artystycznej, dzieci złożyły akt ślubowania i obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Po złożonej obietnicy, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał medal oraz dyplom pasowania.

 

© 2020 Przedszkole im. Księcia Przemysława.
Accessibility