Sierżant Pyrek

21/03/2021

Drodzy Rodzice!

W ramach projektu pod nazwą „Regionalne Obserwatorium Zagrożeń” – rozwój elektronicznych usług publicznych w Wielkopolskiej Policji została uruchomiona strona internetowa dedykowana uczniom, rodzicom, przedszkolakom oparta na wizerunku maskotki Sierżanta Pyrka. Portal ma charakter prewencyjny, mający na celu szerzenie edukacyjnych treści dotyczących bezpieczeństwa. Portal zawiera elementy rozrywkowe, takie jak tematyczne quizy, gry, moduły do kreacji kartek okolicznościowych. Ma za zadanie edukować zarówno dzieci, jak i ich rodziców w zakresie bezpieczeństwa oraz potencjalnych zagrożeń. Komisariat Policji Pozna n Nowe Miasto zachęca do rejestrowania się do w/w e-usługi. Wystarczy wejść na stronę www.pyrek.pl i zarejestrować się.