< Wróć

Zakończenie Roku Szkolnego i pożegnanie 6 latków

21/06/2023
20 czerwca  odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. . Były wiersze, piosenki i wspaniałe tańce, które zachwyciły wszystkich  przybyłych gości. Wszystkie przedszkolaki żegnały najstarszą grupę, która zakończyła już pewien etap w swoim życiu i kolejny rok szkolny rozpocznie w nowym miejscu czyli szkole. Były łzy, wzruszenie, ale także wspomnienia tych wspaniale spędzonych chwil, które na pewno na długo zapadną w pamięci przedszkolaków i ich rodziców.
Pani dyrektor oraz nauczycielki złożyły podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę. Po występach najstarsze przedszkolaki otrzymały dyplomy.
© 2020 Przedszkole im. Księcia Przemysława.
Accessibility