Balik karnawałowy przebierańców

15/01/2015

W dniu 12 lutego 2015 roku w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Z tej okazji nasze przedszkole zamieniło się w magiczny, kolorowy świat bajek.

Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Były wróżki, motylki, księżniczki, piraci, kowboje i wiele innych barwnych postaci. Dzieci z ogromnym entuzjazmem uczestniczyły we wszystkich zabawach tanecznych. Energetyczne i żywiołowe tańce przeplatane były konkursami, z których największym zainteresowaniem cieszyły się indywidualne pokazy taneczne oraz pląsy w parach. Dużo radości dostarczyły także wspólne tańce przy dźwiękach skocznej muzyki. Tak długo oczekiwana zabawa dostarczyła przedszkolakom wiele radości i pięknych przeżyć.