Wycieczka do Kucykolandii

10/06/2015

W czwartek 21.05.2015 pojechaliśmy autokarem na wycieczkę  do „Kucykolandii”’ w Kicinie.
Pogoda na początku nam nie dopisywała, ale nasze przedszkolaki z pozytywnym nastawieniem na dobrą zabawę zaśpiewały piosenkę o słoneczku i pogoda nagle się zmieniła na słoneczną.

Na miejscu przywitała nas Pani właścicielka, ktora opowiedziała nam jakie atrakcje na nas dzisiaj czekają. Czesaliśmy kucyki, karmiliśmy je a one wcale nas się nie bały i były bardzo cierpliwe. Następną atrakcją była przejażdżka na kucykach. Nasze przedszkolaki były bardzo dzielne i nikt się nie bal. Kolejną atrakcją były konkurencje sportowe: slalom z piłką, przejście po równoważni, skoki w workach, skoki na piłkach. Po wysiłku fizycznym dostaliśmy nagrody w postaci słodyczy. Następną atrakcją było malowanie gipsowych obrazków, ktore zabraliśmy na pamiątkę do domu. Ostatnia atrakcją była zabawa na placu zabaw. Skakaliśmy na trampolinie, bujaliśmy sie na huśtawkach i hamakach oraz budowaliśmy zamki z piasku.

Po atrakcjach pełni wrażeń, zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola.