Świąteczne Życzenia

13/12/2021
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najpiękniejsze życzenia: cudownych i niezapomnianych chwil w gronie rodziny, niech przyniosą one radość i wzruszenie oraz wzajemną życzliwość i optymizm w nadchodzącym Nowym Roku 2022   Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola nr 161

Zajęcia z wykorzystaniem tablicy multimedialnej

13/12/2021
Tablica interaktywna uatrakcyjnia część zajęć z dziećmi. Jest ciekawym dodatkiem edukacyjnym, wprowadzającym nowoczesność do pracy z dziećmi. Najważniejszą z zalet korzystania ze sprzętu multimedialnego jest stymulowanie rozwoju intelektualnego dzieci. Rozwija się spostrzegawczość i logiczne myślenie, kształtuje pomysłowość i wyobraźnia, dziecko...

Kodowanie i programowanie

13/12/2021
W każdy piątek odbywają w naszym przedszkolu odbywają się zajęcia z elementami kodowania i programowania z wykorzystaniem robotów: Genibota, BeeBota oraz Ozobota a także kolorowej maty. Zdjęcia znajdują się w galerii.